W ciągu 5 lat przedszkole ukończyło 20 przedszkolaków. w przedszkolu przez te lata pracowało wielu wykwalifikowanych nauczycieli, opiekunów i terapeutów.
Archiwum galerii z ostatnich 5 lat działalności znajduje się pod tym adresem: ARCHIWUM GALERII
 
Od tego czasu w murach naszego przedszkola działo się bardzo dużo:
 

 
Przedszkole „Gniazdko” brało udział w konkursie literacko-plastycznym „Bazgroł”, gdzie honorowy patronat objęła małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. W konkursie brały udział dwie książeczki z ilustracjami dwójki dzieci Anny Maciejewskiej i Damiana Kusaka, uczęszczającymi do Specjalnego Punktu Przedszkolnego „Gniazdko”. Rysunki i wyklejanki zostały wykonane do wierszyków autorstwa pani Krystyny Sajkowskiej - opiekunki w Specjalnym Punkcie Przedszkolnym „Gniazdko”. Tytuł pierwszej książki, która brała udział w konkursie to „Hipcio u dentysty”, a druga nosi tytuł „Buszując w trawie”. W konkursie brało udział ponad 1000 uczestników, a nasze 2 książki dotarły do finału, co sprawiło nam wielką radość.

 
Nadleśnictwo Gniezno podarowało dzieciom  z „Gniazdka” sadzonki drzew. Trzeba było zakasać rękawy! Najpierw zabraliśmy się do uporządkowania ogródka przedszkolnego. Wyrwaliśmy, wygrabiliśmy chwasty i przycięliśmy trawę. Potem posadziliśmy i podlaliśmy drzewka . Nadleśnictwu Gniezno jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak wspaniały prezent!

 
Dzieci wraz z swoimi mamami były na wyciecze w wiosce indiańskiej w Łopuchówku niedaleko Murowanej Gośliny. Wyjazd został zorganizowany z okazji Dnia Matki. W czasie pobytu dzieci uczestniczyły w różnych zabawach oraz piekły kiełbaski w ognisku. Na koniec złożyły swoim mamom życzenia, dając im zrobione razem z opiekunkami laurki.

 
Gniazdko” odwiedzili nauczyciele i terapeuci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Przedszkola Specjalnego z miejscowości Esztergom na Węgrzech. Nasi goście wzięli udział w Porannym kręgu z dziećmi z grupy terapeutycznej, w zajęciach terapii ręki, a także w grupowych i indywidualnych zajęciach dogoterapii. Na końcu, w rozmowie podzieliliśmy się doświadczeniami w pracy obu placówek. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wspólne spędzenie czasu.

 
Państwo Alina i Marian Fechner zaprosili nas na piknik. Przygotowali specjalne atrakcje – przejażdżki na kucyku, zabawy w piaskownicy, grę w piłkę na wielkim trawniku i przechodzenie po mostkach. Pani Alina upiekła dla naszych dzieci pyszny placek z galaretką, ugotowała kompot, do kiełbasek (które na grillu piekł Pan Marian) przygotowała wspaniałą surówkę. Trzeba przyznać, że niechętnie opuszczaliśmy progi tak gościnnych Gospodarzy.

 
Na karnawałowym balu przebierańców w Tłusty Czwartek tańczyliśmy w rytm starych przebojów i najnowszych hitów, a nogi bolały nas jeszcze w piątek.

 
Odwiedził nas Pan Kot wraz ze swoimi przyjaciółmi opowiedzieć nam kolejną wspaniałą historię przepełnioną tańcem i muzyką. Tym razem płynęliśmy razem z naszą rzeką Wisłą przez całą Polskę poznając ludowe zwyczaje i tańce. Śmiechu i zabawy nie było końca. Na zakończenie przedstawienia nasze dzieci miały okazję nauczyć się jednego z ludowych tańców